Deze leder crème voor laarzen, schoenen en zadels reinigt het oppervlak en geeft het leer zijn zijdeglans terug alsof het nieuw is.Zwart leer dat vaal of verkleurd is wordt met de zwarte créme weer zwart.Kale plekken op bruin leer wordt met de blanke créme weer gecamoufleerd.Kleur: zwart en blank.
Laarzenknecht van een stevige kunststof met rubber beschermrand.Kleur: zwart.
Rapide ledercreme is een product om leder regelmatig te onderhouden.Trekt goed in de poriën van het leder en houd het leder soepel.Conserveert het leder en is te gebruiken op meubelen, tassen, jassen, zadels, hoofdstellen, etc.Kleur: blank en zwart.Inhoud: 150 ml.
Houten laarzenknecht met rubber beschermrand en antislip noppen.Kleur kan variëren van licht tot donker.
Leuke leren laarzenclip voorzien van strass steentjes. De clip is aan elke laars of mini chap te bevestigen dmv een stevige metalen klem De clip is ca. 10 cm lang en ca. 3 cm breed Kleur: zwart Wordt per paar geleverd.
Laarzenspanner voor het in model houden van de schachten van uw lederen laarzen. Aluminium met kunststof handgrepen. Per paar